X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
technology
الهام زندگانی پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶

‌ال‌جی قصد دارد با استفاده از هوش‌مصنوعیِ توسعه‌داده شده توسط شرکای خود و همچنین، پلتفرم هوش‌مصنوعی خود که با نام DeepThinQ شناخته می‌شود، محصولاتی هوشمندتر از سابق تولید کند.

قرار است از ThinQ در لوازم خانگی، وسایل الکترونیکی مصرفی و خدمات این شرکت که در سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شوند، استفاده شود. به‌تازگی ال‌جی آزمایشگاهی مختص به هوش‌مصنوعی در سئول، پایتخت کره‌جنوبی افتتاح کرده که بر توانایی‌های یادگیری عمیق محصولات الکترونیکی از طریق صدا، ویدیو و حسگرهای ورودی تمرکز دارد؛ همچنین این شرکت از پشتیبانی امواج وای‌فای در تمام محصولات سال آینده خود خبر داد.

هن چنگ هی، مدیر بازاریابی جهانی ال‌جی می‌گوید:

هدف از برند ThinQ، برجسته‌سازی محصولاتی از ال‌جی است که همواره در صدد بهترسازی زندگی شما هستند. هوش‌مصنوعی مرز بعدی [دنیای] تکنولوژی است و [ما] به عنوان شرکتی پیشرو در عرصه‌ی لوازم خانگی و محصولات الکترونیکی، خود را مسئول می‌دانیم که هوش‌مصنوعی را در دسترس‌تر قرار دهیم و از [جلوه‌ی] ارعاب‌آور آن بکاهیم.

ال‌جی نخستین‌بار از برند SmartThinQ برای لوازم خانگی خود در نمایشگاه CES 2011 رونمایی کرد و از آن زمان تاکنون مشغول پیشبرد آن بوده است. این شرکت قصد دارد در نمایشگاه CES پیشِ رو که در ۱۹ دی آغاز می‌شود، نخستین محصولات خود را که به‌واسطه‌ی تکنولوژی جدید ThinQ توسعه داده‌ شده‌اند، در معرض دید عموم قرار دهد.

 
منبع: زومیت
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :